PRIJAVLJENI TEKMOVALCI IN TEKMOVALKE

PRIJAVE
Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
64. državnega prvenstva Republike Slovenije za posameznike in dvojice 2021
Organizator: BK Medvode, Cesta komandanta Staneta 12, 1215 Medvode
Vodstvo turnirja: Matevž Šrekl, 031 325 194
Vrhovni sodnik: Jožef Kuprivec Dodo 041 206 233
Kraj in čas: Športna dvorana Medvode, Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
Sobota, 6.2.2021, s pričetkom ob 9.30
Nedelja, 7.2.2021
- polfinali ob 9.30
- finali ob 12.00
Število fantov: 57
Število deklet: 25

FANTJE
1. Krapež Andraž [154](BK Bit)
2. Maksimovič Natan [799](BK Bit)
3. Počivašek Maks [3563](BK Bit)
4. Zalar Tilen [794](BK Bit)
5. Burjek Uroš [2810](BK Branik)
6. Klančar Daniel [255](BK Branik)
7. Masten Miha [1724](BK Branik)
8. Rudolf Jurij [581](BK Branik)
9. Šket Jure [196](BK Branik)
10. Božič Gregor [4694](BK Brežice)
11. Božič Simon [2044](BK Brežice)
12. Božič Janez [2041](BK Brežice)
13. Vihtelič Miran [563](ŠD Idrija)
14. Koroša Mark [2193](BK Kungota)
15. Pungartnik Andraž [2095](BK Kungota)
16. Bajželj Mitja [1712](BK Ljubljana)
17. Debevec Gašper [2482](BK Ljubljana)
18. Krkač Matjaž [1984](BK Ljubljana)
19. Pale Stankov Nal [4256](BK Ljubljana)
20. Pangeršič Patrik [3416](BK Ljubljana)
21. Petrič Žiga [2485](BK Ljubljana)
22. Plesničar Tadej [3502](BK Ljubljana)
23. Poboljšaj Maj [1922](BK Ljubljana)
24. Seme Peter [553](BK Ljubljana)
25. Trobec Gašper [2484](BK Ljubljana)
26. Trobec Peter [2483](BK Ljubljana)
27. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
28. Cerkovnik Martin [119](BK Medvode)
29. Ivančič Matic [41](BK Medvode)
30. Ivančič Miha [180](BK Medvode)
31. Ivančič Jaka [505](BK Medvode)
32. Ivanič Miha [122](BK Medvode)
33. Jelenc Tadej [2332](BK Medvode)
34. Jerčinovič Rok [572](BK Medvode)
35. Lenarčič Kevin Lin [1267](BK Medvode)
36. Perič Marovt Jaka [2028](BK Medvode)
37. Podgoršek Luka [1303](BK Medvode)
38. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
39. Šuštar Grega [1991](BK Medvode)
40. Žagar Matic [1260](BK Medvode)
41. Doler Žiga [2869](BK Mladost)
42. Hac Györköš Anel [1164](BK Mladost)
43. Alič Gregor [1489](BK Olimpija)
44. Bertoncelj Brane [1021](BK Olimpija)
45. Hotko Toni [138](BK Pišece)
46. Škof Tadej [304](BK Pišece)
47. Cizelj Anej [679](BK Mirna)
48. Krivec Gašper [410](BK Mirna)
49. Miklič Sebastijan [151](BK Mirna)
50. Zupančič Nik [1507](BK Mirna)
51. Černe Domen [2782](BK Konex)
52. Godler Majerle Svit [4213](BK Konex)
53. Gorenčič Maks [2029](BK Konex)
54. Mesarič Mark [1989](BK Konex)
55. Plevnik Pirkmajer Miha [3561](BK Konex)
56. Skok Simon [77](BK Konex)
57. Sotlar Žan [2217](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 2041 - Janez Božič (BK Brežice) in 2044 - Simon Božič (BK Brežice)
2 1164 - Anel Hac Györköš (BK Mladost) in 2193 - Mark Koroša (BK Kungota)
3 2869 - Žiga Doler (BK Mladost) in 4213 - Svit Godler Majerle (BK Konex)
4 77 - Simon Skok (BK Konex) in 3561 - Miha Plevnik Pirkmajer (BK Konex)
5 1989 - Mark Mesarič (BK Konex) in 2217 - Žan Sotlar (BK Konex)
6 2782 - Domen Černe (BK Konex) in 2029 - Maks Gorenčič (BK Konex)
7 4213 - Svit Godler Majerle (BK Konex) in 2869 - Žiga Doler (BK Mladost)
8 2028 - Jaka Perič Marovt (BK Medvode) in 1267 - Kevin Lin Lenarčič (BK Medvode)
9 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 119 - Martin Cerkovnik (BK Medvode)
10 2102 - Janez Vtič (BK Celje) in 1958 - Jurij Zaletel (BK Celje)
11 679 - Anej Cizelj (BK Mirna) in 11 - Aljoša Turk (BK Mirna)
12 151 - Sebastijan Miklič (BK Mirna) in 374 - Urban Herman (BK Mirna)
13 410 - Gašper Krivec (BK Mirna) in 122 - Miha Ivanič (BK Medvode)
14 2332 - Tadej Jelenc (BK Medvode) in 1260 - Matic Žagar (BK Medvode)
15 794 - Tilen Zalar (BK Bit) in 799 - Natan Maksimovič (BK Bit)
16 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 180 - Miha Ivančič (BK Medvode)
17 1991 - Grega Šuštar (BK Medvode) in 572 - Rok Jerčinovič (BK Medvode)
18 683 - Domen Lonzarič (BK Branik) in 177 - Aljaž Ferk (BK Branik)
19 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
20 2810 - Uroš Burjek (BK Branik) in 196 - Jure Šket (BK Branik)
21 2095 - Andraž Pungartnik (BK Kungota) in 41 - Matic Ivančič (BK Medvode)
22 3502 - Tadej Plesničar (BK Ljubljana) in 553 - Peter Seme (BK Ljubljana)
23 2483 - Peter Trobec (BK Ljubljana) in 4256 - Nal Pale Stankov (BK Ljubljana)
24 2484 - Gašper Trobec (BK Ljubljana) in 2482 - Gašper Debevec (BK Ljubljana)
25 637 - Gregor Novak (BK Ljubljana) in 563 - Miran Vihtelič (ŠD Idrija)
26 637 - Gregor Novak (BK Ljubljana) in 563 - Miran Vihtelič (ŠD Idrija)
27 2023 - Nejc Jordan (BK Ljubljana) in 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit)
28 138 - Toni Hotko (BK Pišece) in 2595 - Kristian Hajnšek (BK Mirna)
29 2023 - Nejc Jordan (BK Ljubljana) in 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit)
DEKLETA
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Kotar Nina [244](BK Bit)
3. Novak Zoja [1965](BK Bit)
4. Križman Lea [2808](BK Branik)
5. Tarkuš Trikič Ela [4466](BK Branik)
6. Žuran Zala [1995](BK Branik)
7. Kevo Katarina [2260](BK Brežice)
8. Brlič Vesna [53](BK Kungota)
9. Halič Vesna [2720](BK Kungota)
10. Koman Maja [2025](BK Kungota)
11. Blazina Anja [2481](BK Ljubljana)
12. Bremec Lucia [4469](BK Ljubljana)
13. Bremec Alina [4569](BK Ljubljana)
14. Korent Ariana [2480](BK Ljubljana)
15. Stanković Kaja [157](BK Ljubljana)
16. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
17. Polanc Petra [576](BK Medvode)
18. Bedič Nika [2334](BK Mladost)
19. Koša Iva [2474](BK Mladost)
20. Alič Špela [2206](BK Olimpija)
21. Miklič Vita [1020](BK Olimpija)
22. Arih Nika [375](BK Mirna)
23. Cizelj Ema [188](BK Mirna)
24. Matovič Kim [2473](BK Konex)
25. Zorman Kara [4319](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE DEKLETA
1 2334 - Nika Bedič (BK Mladost) in 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana)
2 2473 - Kim Matovič (BK Konex) in 38 - Eva Miklič (BK Konex)
3 157 - Kaja Stanković (BK Ljubljana) in 576 - Petra Polanc (BK Medvode)
4 375 - Nika Arih (BK Mirna) in 188 - Ema Cizelj (BK Mirna)
5 1987 - Lina Pipan (BK Medvode) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
6 1965 - Zoja Novak (BK Bit) in 244 - Nina Kotar (BK Bit)
7 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna) in 96 - Sabina Magyar (BK Mladost)
8 1131 - Taja Pipan (BK Medvode) in 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija)
9 1987 - Lina Pipan (BK Medvode) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
10 1995 - Zala Žuran (BK Branik) in 53 - Vesna Brlič (BK Kungota)
11 2808 - Lea Križman (BK Branik) in 4319 - Kara Zorman (ŠD Sele-Vrhe)
12 2025 - Maja Koman (BK Kungota) in 2720 - Vesna Halič (BK Kungota)
13 157 - Kaja Stanković (BK Ljubljana) in 576 - Petra Polanc (BK Medvode)
14 2480 - Ariana Korent (BK Ljubljana) in 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana)

MEŠANE DVOJICE
1 2041 - Janez Božič (BK Brežice) in 2260 - Katarina Kevo (BK Brežice)
2 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode) in 2334 - Nika Bedič (BK Mladost)
3 96 - Sabina Magyar (BK Mladost) in 77 - Simon Skok (BK Konex)
4 2473 - Kim Matovič (BK Konex) in 1989 - Mark Mesarič (BK Konex)
5 38 - Eva Miklič (BK Konex) in 3561 - Miha Plevnik Pirkmajer (BK Konex)
6 2217 - Žan Sotlar (BK Konex) in brez soigralke
7 1021 - Brane Bertoncelj (BK Olimpija) in 1020 - Vita Miklič (BK Olimpija)
8 375 - Nika Arih (BK Mirna) in 410 - Gašper Krivec (BK Mirna)
9 374 - Urban Herman (BK Mirna) in 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna)
10 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna) in 1965 - Zoja Novak (BK Bit)
11 brez soigralke in 2044 - Simon Božič (BK Brežice)
12 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit) in 154 - Andraž Krapež (BK Bit)
13 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija)
14 1965 - Zoja Novak (BK Bit) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
15 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1131 - Taja Pipan (BK Medvode)
16 1987 - Lina Pipan (BK Medvode) in 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode)
17 122 - Miha Ivanič (BK Medvode) in 188 - Ema Cizelj (BK Mirna)
18 576 - Petra Polanc (BK Medvode) in 180 - Miha Ivančič (BK Medvode)
19 683 - Domen Lonzarič (BK Branik) in 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija)
20 177 - Aljaž Ferk (BK Branik) in 2720 - Vesna Halič (BK Kungota)
21 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 2808 - Lea Križman (BK Branik)
22 1724 - Miha Masten (BK Branik) in 1995 - Zala Žuran (BK Branik)
23 2810 - Uroš Burjek (BK Branik) in 4466 - Ela Tarkuš Trikič (BK Branik)
24 2193 - Mark Koroša (BK Kungota) in 53 - Vesna Brlič (BK Kungota)
25 2095 - Andraž Pungartnik (BK Kungota) in 2025 - Maja Koman (BK Kungota)
26 3416 - Patrik Pangeršič (BK Ljubljana) in 4469 - Lucia Bremec (BK Ljubljana)
27 2480 - Ariana Korent (BK Ljubljana) in 4256 - Nal Pale Stankov (BK Ljubljana)
28 4569 - Alina Bremec (BK Ljubljana) in 553 - Peter Seme (BK Ljubljana)
29 1922 - Maj Poboljšaj (BK Ljubljana) in 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana)
30 196 - Jure Šket (BK Branik) in 4319 - Kara Zorman (ŠD Sele-Vrhe)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel